4e afd. 30 juni 1983 79 b. het gevraagd of ongevraagd adviseren van burgemeester en wethouders en de gemeenteraad met betrekking tot gemeentelijke beleidsbeslis- singen die het leefmilieu beînvloeden; c. het mede vorm geven aan door het jaar heen te houden milieu-akties. Artikel 3. 1. De milieuraad bestaat uit tenminste zeven en ten hoogste veertien leden. 2. De leden worden benoemd door burgemeester en wethouders, gehoord de milieuraad en de raadscommissie voor milieu en voiksgezondheid 3. In de milieuraad zullen zo mogelijk zitting hebben: a. drie vertegenwoordigers van het Heemsteedse onderwijs; b. één vertegenwoordiger van elke in Heemstede werkzame natuur- en milieu-organisatie; c. êên vertegenwoordiger van het Heemsteedse bedrijfsleven; d. twee vertegenwoordigers van de Heemsteedse vrouwenorganisaties; e. éën vertegenwoordiger van de Heemsteedse club- en buurthuizen. 4. De leden worden benoemd voor een periode van vier jaren, met dien verstande dat een tussentijds benoemd lid aftreedt op het tijdstip waarop degene in wiens plaats hij is benoemd zou zijn afgetreden. Voor het eerst op 1 januari 1984 en vervolgens op 1 januari van elk jaar treedt een vierde of zo na mogelijk een vierde van het aantal leden af volgens een door de milieuraad op te maken rooster. 5. De aftredende leden zijn terstond herkiesbaar. 6. Voor elk lid kan door burgemeester en wethouders een plaatsvervan- gend lid worden benoemd, gehoord de milieuraad en de raadscommissie voor milieu en volksgezondheid. 7. De wethouder voor milieuzaken woont de vergaderingen als adviserend lid bij en kan zich laten bijstaan door ambtelijke deskundigen.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 45