4e afd. 30 juni 1983 79 2. De deuren worden evenwel gesloten, wanneer tenminste een vijfde ge- deelte der aanwezige leden het vordert of de voorzitter het nodig acht. De raad beslist vervolgens of met gesloten deuren zal worden vergaderd. Het besluit daartoe behoeft de stemmen van twee derde der aanwezige leden. 3. De agenda met vermelding van plaats, datum en tijdstip van de ver- gadering wordt tijdig tevoren ter openbare kennis gebracht. Artikel 9. 1. De vergaderingen van de milieuraad worden niet gehouden indien niet meer dan de helft van het aantal leden is opgekomen. 2. De milieuraad kan geen besluiten nemen indien niet meer dan de helft van het aantal leden aanwezig is. 3. De besluiten worden bij volstrekte meerderheid van stemmen genomen. 4. Bij het uitbrengen van adviezen wordt desgewenst het gevoelen van de minderheid in het uit te brengen advies tot uitdrukking gebracht. Artikei 10. 1. De stemming over zaken geschiedt mondeling. Indien de stemmen staken wordt het aan de orde zijnde voorstel tot een volgende vergadering aangehouden. In deze en ook in een voltallige vergadering wordt, bij staken van stemmen, het voorstel geacht niet te zijn aangenomen. 2. De stemning over personen geschiedt schriftelijk. Bij staking van stemmen beslist het lot. Artikel 11. 1. De milieuraad verstrekt aan de gemeenteraad en burgemeester en wet- houaers alle gewenste inlichtingen 2. Jaarlijks vöör 1 mei legt de Milieuraad aan de gemeenteraad over een verslag van zijn werkzaamheden over het afgelopen jaar en een verantwoording van de hem over het afgelopen jaar eventueel uit de gemeentekas verstrekte gelden. 3. Verslagen van de vergaderingen van de milieuraad worden ter kennis- -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 47