afd. 30 juni 1983 67 recreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voor- zieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructiesinstallaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningendie noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de landschappe- lijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of nood- zakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijfdan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestem- niing onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en li- vingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te mer- ken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de water- sport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamhedenwelke wijzigingen van de waterhuis- houding of de waterbestand beogen of tengevolge hebben; i. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanlegver- gunning is vereist met betrekking tot bossen en andere houtop- stanaenwelke deei uitmaken van bosbouwondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan en met dien ver- stande dat geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hakhout, voorzover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerking- treding van dit besluit bestaande bodemgebruik; j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciële doel- einden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerking- treding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aan- gemerkt.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 5