4e afd. 1 september 1983 82 b aangelegd ae st.raatverlichting en de brandkraan met benodigde aan- siui tingen; c. het onderhoud van wegen, trottoirs, groenvoorzieningen, rioleringen, straatverlichting, brandkranen en verdere openbare voorzieningen van de datum van overdracht af voor rekening van de gemeente zal zijn; d. het bouwrijp maken zal worden uitgevoerd onder toezicht van de di- rekteur van het gemeentelijk technisch bedrijf of de door deze aan te wijzen ambtenaren. Artikel 3. H.N.H. verbindt zich de op de mede bij deze overeenkomst behorende te- kening nr. 4.81.8.2. aangegeven grond ter grootte van ongeveer 400 m2, welke bestemd is voor de aanleg van verhardingen, parkeerplaat.sen en openbaar groen, met alle daarin en daarop gemaakte werken enz. in vol- le en vrije eigendom kosteloos en om niet aan de gemeente over te dra- gen binnen twee maanden na de t.weede oplevering van het bouwrijp maken. Artikel 4. H.N.H. verbindt zich aan de gemeente te betalen: a. als bijdrage in de kosten voor aanleg van openbare verlichting, verkeersmaatregelen en brandkranen 7.754,-- b. als bijdrage in de kosten van de hoofdriolering, van voorbereiding en toezicht door het gemeente- lijk technisch bedrijf 7.404,-- c. als bijdrage in de algemene kosten f 40.200, Totaal exklusief omzetbelasting 55.358,-- De kosten onder a. tot en met c. genoemd zullen worden voldaan binnen twee maanden nadat met het bouwrijp maken een aanvang is gemaakt. Artikel 5. H.N.H. verbindt zich op het in artikei 1 bedoelde terrein 13 woningen te stichten, waarvan 10 in de premiekoopsektor B. Artikel 6. De verkoopprijzen van de premiekoopwoningen zullen door H.N.H. worden vastgesteld in overeenstemming met burgemeester en wethouders. _g_

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 14