4e afd. 1 spptember 1983 8? b Artlkel 7. Ter voorlichting van gegadigden-kopers zai H.N.H. binnen twee weken na de aanvang van het bouwrijp mak.en een redelijk aantal folders met een situatie-tekening van de te bouwen premiekoopwoningen met vermelding van de koopprijzen ter beschikking van de gemeente stelien. In overeen- stemming met de gemeente zal H.N.H. zes weken voor de start van de bouw door middel van een advertentie in twee in Heemstede verschijnen- de weekbladen en in het Haarlems Dagblad de mogelijkheid aankondigen van het verkrijgen van een folder binnen een daarbij te stellen ter- mijn van twee weken. In deze advertentie wordt de mededeling opgenomen dat gegadigde kunnen zijri personen die wonen in de gemeente Heemstede of economisch aan deze gemeente zijn gebonden. In de advertentie en de bij de folder behorende beqeleidende brief zal een termijn worden opgenomen, waarbinnen gegadigden zich kunnen mel- den; deze termijn wordt bepaald in overeenstemming met de gemeente. Mocht na sluiting van de termijn blijken dat zich minder gegadigden dan het aantal te bouwen woningeri hebben aangemeld, dan volgt herplaat- sing van de advertentie door H.N.H. in genoemde bladen, wederom met vermeiding van een termijn van aanmelding, ëén en ander tot uiterlijk 3 maanden na de start van de bouw. De gemeente voorziet de ingekomen aanmeldingen van een volgnummer naar urgentie. Mocht blijken dat zirh ook na de tweede advertentie minder gegadigden hebben gemeid dan liet aantal te bouwen woningen of mocht blijken dat van de aanmeldingen minder gegadigden overblijven dan het aantal te bouwen woninqen, dan verklaart de gemeente uiterlijk vijf maanden na de start van de bouw dat er qeen beperkingen bij de ver- koop meer zullen gelden, zulks behoudens te verlenen voorrang aan ge- gadigden binnen de agglomeratie Zuid-Kennemerland of economisch aan deze agglomeratie gebondenen. Artikei 8. De verkrijger van een woning is verplicht. de op het gekochte te stich- ten of gestichte woning zelf te bewonen. Zonder voorafgaande schrifte- lijke toestemming van burgemeester en wethouders mag het gekochte niet worden vervreemd, in eigendom of gebruik worden afgestaan of met za- kelijke rechten, uitgezonderd het recht van hypotheek, worden bezwaard,

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 15