4e afd. 1 september 1983 EXPLOITATIE-OVEREENKOMSTEN BEBOUWING PRINSENLAAN-ZUID 82 a, b Heemstede, 9 augustus 1983. Aan de raad, Hierbij bieden wij u twee overeenkomsten aan met betrekking tot het bouwrijp maken van een terrein, gelegen ten zuiden van de Prinsenlaan. De inmiddels - behoudens uw instemming - gesloten overeenkomsten zijn tot stand gekomen na uitvoerig overleg met Smit's Bouwbedrijf B.V. te Beverwijk en B.V. Handel- en Ontwikkelingsmij. Noord-Holland te Heem- stede. Het bouwrijp maken van de gronden zal door deze bedrijven onder toe- zicht van het gemeentelijk technisch bedrijf zelf worden uitgevoerd; uitgezonderd daarvan zijn de aansluiting van de toegangswegen op de Prinsenlaan, de straatverlichting en de brandkranen. In de bij de overeenkomsten behorende tekeningen en beschrijvingen is êén en ander nader aangegeven. De volledige kosten van het bouwrijp maken komen uiteraard ten laste van beide bedrijven, die bovendien een bijdrage in de kosten van de hoofdriolering en van voorbereiding en toezicht door het g.t.b., als- mede een bijdrage in de algemene kosten zullen betalen. Aan Smit's Bouwbedrijf zal het aan de gemeente in eigendom toebehoren- de perceelgroot 6290 m2 worden overgedragen tegen de op het moment van betaling van de koopsom geldende boekwaarde. Op het terrein zullen 39 woningen worden gebouwd, waarvan 34 in de pre- miekoopsektor B en 5 in de vrije sektor Voor het overige behoeven de overeenkomsten o.i. geen toelichting. Wij stellen u voor conform de ontwerp-besluiten tot het aangaan van de overeenkomsten en verkoop van eerdergenoemd perceel te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 3