4e afd. 1 september 1983 82 a telijk grondbedrijf De betaling van de koopsom zal plaatsvinden binnen een week na het ver- lenen van de bouwvergunning voor de in artikel 2 bedoelde woningen. De levering van de verkochte grond zal kunnen geschieden aan de kopers van de betrokken woningen. Artikel 2. De gemeente zal na ontvangst van daartoe strekkende aanvragen zo spoedig mogelijk een z.g. anticipatieprocedure starten ter verkrijging van ver- klaringen van geen bezwaar resp. ex. artikel 46, lid 8, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het verlenen van een vergunning voor de aan- leg van wegen enz. volgens het ontwerp-bestemmingsplan Glip 1 en ex ar- tikel 19 van die Wet en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, voor de bouw van 26 woningen op de hiervoor vermelde percelen. Artikel 3. Smit zal het op de bij deze overeenkomst behorende tekening nr.1.91.6.2. aangegeven terreingedeelte voor haar rekening volledig bouwrijp maken en groenvoorzieningen aanleggen, zoals op die tekening aangegeven en met inacht.neming van de daarbij behorende beschrijvingen van het gemeen- telijk technisch bedrijf, zulks met dien verstande dat: a. door of in opdracht en voor rekening van de gemeente zal worden uit- gevoerd de aansluiting van de toegangswegen van het plangebied op de Prinsenlaan; b. door of in opdracht en voor rekening van de gemeente zullen worden aangelegd de straatverlichting en de brandkranen met benodigde aan- sluitingen; c. het onderhoud van wegen, trottoirs, groenvoorzieningen, rioleringen, straatverlichting, brandkranen en verdere openbare voorzieningen van de datum van overdracht af voor rekening van de gemeente zal zijn; d. het bouwrijp maken zal worden uitgevoerd onder toezicht van de direk- teur van het gemeentelijk technisch bedrijf of de door deze aan te wijzen ambtenaren. Artikel 4. Smit verbindt zich de op de mede bij deze overeenkomst behorende teke-_3

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 6