4e afd. 1 september 1983 82 a ä@or (iiiddtl van een advirtontit in twte in Ht§m$ted§ versebijntnds week bladen §n 1n het Haariem? Dagblad de mogei1jkheid aankondigen van het verkrijgen van een folder binnen een daarblj te stellen termijn van twee weken. In deze advertentie wordt de mededeling opgenomen dat ge- gadigde kunnen zijn personen die wonen in de gemeente Heemstede of economisch aan deze gemeente zijn gebonden. In de advertentie en de bij de folder behorende begeleidende brief zal een termijn worden opgenomen, waarbinnen gegadigden zich kunnen melden; deze termijn wordt bepaald in overeenstemming met de gemeente. Mocht na sluiting van de termijn blijken dat zich minder gegadigden dan het aantal te bouwen woningen hebben aangemeld, dan volgt herplaatsing van de advertentie door Smit in genoemde bladen, wederom met vermelding van een termijn van aanmelding, één en ander tot uiterlijk 3 maanden na de start van de bouw. De gemeente voorziet de ingekomen aanmeldingen van een volgnummer naar urgentie. Mocht blijken dat zich ook na de tweede advertentie minder ge gadigaen hebben gemeld dan het aantal te bouwen woningen of mocht blij- ken dat van de aanmeldingen minder gegadigden overblijven dan het aan- tal te bouwen woningen, dan verklaart de gemeente uiterlijk vijf maan- den na de start van de bouw dat er geen beperkingen bij de verkoop meer zullen gelden, zulks behoudens te verlenen voorrang aan gegadigden bin- nen de agglomeratie Zuid-Kennemerland of economisch aan deze agglomera- tie gebondenen. Artikel 9. De verkrijger van een woning is verplicht de op het gekochte te stich- ten of gestichte woning zelf te bewonen. Zonder voorafgaande schrift.e- lijke toestemming van burgemeester en wethouder mag het gekochte niet worden vervreemd, in eigendom of gebruik worden afgestaan of met zake- lijke redenen, uitgezonderd het recht van hypotheek, worden bezwaard, binnen de termijn van drie jaren, te rekenen vanaf de datum van trans- port, waarbij de eerste verkrijger het onroerend goed voor eigen bewo- ning heeft verkregen. Smit verplicht zich dit. beding en het in artikel 10 bedoelde boetebe- ding als zgn. ket.tingbeding aan de verkrijger van een woning en diens rechtsopvolger op te leggen bij verkoop binnen de t.ermijn van drie ja-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 8