e a'd- 27 oktober 1983 m Een vergelijking van de vier hoofdaspecten geeft het volgende beeld: Nevanco scoort het hoogst op hoofdaspect 3. techniek en 4. financieel beheer (met gering verschil gevolgd door Van Wijnen). Van Wijnen scoort het hoogst op hoofdaspect 2: ruimtelijke ontwikkeiling (op de voet gevolgd door Nevanco) Wilma scoort het hoogst op hoofdaspect 1. ruimteprogramma. Mede gelet op de marginale verschillen in de eindscore hebben wij gemeend in afwachting van de inspraakresultaten aanvankelijk nog geen standpunt te moeten innemen. Inspraak De gevolgde inspraakprocedure kende, globaal geschetst, het volgende verloop: - persconferentie - publicatie van voorgeschiedenis en procedure - informatie-avond: presentatie en toelichting van de drie plannen d°or de respectievelijke ontwikkelaars; behandeling van vragen en opmerkingen door de projectgroep hoorzitting gelegenheid tot het kenbaar maken van commentaar en wensen met betrekking tot de plannen. Tijdens deze procedure bestond gelegenheid tot kennisneming van de plannen op een daartoe in de burgerzaal ingerichte expositie van de complete inzendingen (tekeningen, maquettes en toelichting). Het ligt in onze bedoeling deze expositie tot aan de beslissing van uw raad op 27 oktober a.s. in stand te houden. Op de daarvoor bestemde lees- tafels is ook het beoordelingsrapport van de projectgroep ter inzage beschikbaar. Aan belangstellenden is de gelegenheid geboden de plan- nen te waarderen door het invullen van een beoordelingsformulier, waarop aan een aantal vragen omtrent stedebouw, architectuur, woon- kosten, woonmilieu en planvoorkeur een cijfermatig (1 t/m 10) ant- woord kan worden toegekend. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 16