4e afd. 27 oktober 1983 111 De mogelijkheid tot het indienen van het beoordelingsformulier en het op andere wijze kenbaar maken van reakties en opmerkingen was open- gesteld tot en met 20 september j.l. In totaal zijn vier schriftelijke reakties, o.m. van enkele bewoners van de Blekersvaartweg ontvangen en 26 beoordelingsformulieren. Op 19 formulieren is de gevraagde cijfermatige waardering geheel of ge- deeltelijk aangegeven. De cijfermatige planvoorkeur wijst daarbij in de richting van het plan Nevanco. Wij tekenen daarbij aan dat het slechts om een betrekkelijk gering aantal reakties gaat, een aantal dat naar ons oordeel te gering is om van een duidelijke mening van de Heemsteedse bevolking te kunnen spreken. Ondanks een goede opkomst heeft ook de hoorzitting, voorafgegaan door een eveneens goed bezochte informatie-avond, niet aan de verwachtin- gen voldaan. Van enig waarde-oordeel omtrent de plannen werd nauwe- lijks blijk gegeven. Opmerkingen en vragen bleven voornamelijk beperkt tot de belangen van direct aan het plangebied grenzende bewoners. Naast genoemde informatie-avond is door middel van een afzonderlijke presentatie door de leden van de projectgroep informatie en toelich- ting verstrekt aan de raadscommissie r.o.v., de Provinciale Planolo- gische Dienst, de Vrouwenadviescommissie voor de Woningbouw en de besturen van de plaatselijke woningbouwcorporaties (aan de Federatie van Heemsteedse Woningbouwcorporaties hebben wij inmiddels gevraagd ons te adviseren omtrent de toewijzing van de te bouwen woningwet- woningen aan (een) toegelaten instelling(en) Planaanpassingen De drie inzendingen zijn door de projectgroep ook getoetst op hun flexibiliteit ten aanzien van noodzakelijke en/of wenselijk geachte aanpassingen met behoud uiteraard van de structurele hoofdopzet. De uit deze toetsing voortvloeiende opmerkingen zijn aan de ontwikke- laars doorgegeven, waarbij zij in de gelegenheid zijn gesteid aan te tonen in hoeverre hieraan tegemoet kan worden gekomen. De als resultaat hiervan zeer recent ontvangen planbijstellingen zijn door de projectgroep beoordeeld. Aan deze beoordeling ontlenen wij het volgende. - 7

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 17