4e afd. 27 oktober 1983 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLAN NATUURGEBIEDEN 122 Heemstede, 4 oktober 1983. Aan de raad, Bij ons college is een bouwplan ingediend voor het verbouwen van het koetshuis op het landgoed Ipenrode tot woonhuis. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het door uw raad op 26 au- gustus 1976 vastgestelde, maar nog niet onherroepelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Natuurgebieden" Het koetshuis is volgens dit plan een "niet voor bewoning bestemd ge- bouw". Wij zijn van mening dat de gewenste verbouwing bijdraagt aan de handhaving en herstel van het koetshuis en zien dan ook g'een redenen om geen medewerking te verlenen aan het plan. Deze medewerking kan slechts worden verleend, nadat uw raad voor het terrein van het landgoed Ipenrode een herziening van het bestemmingsplan "Natuurgebieden" in voorbereiding heeft verklaard. De bouwvergunning kan dan met behulp van de anticipatieprocedure worden verleend. Wij stellen u voor overeenkomstig het bijgevoegde ontwerp-besluit te verklaren dat een gedeeltelijke herziening van het bestemmingspan "Na- tuurgebieden" wordt voorbereid. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 4 oktober 1983; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 53