2e afd. 25 november 1983 128 van de deelnemers, de gemeenten en de lichamen op te brengen bedrag en stort de desbetreffende gemeente of het openbaar lichaam in de kas van het instituut zoveel minder als de bijdrage van de deelnemer méér bedraagt dan het geval zou zijn, ware hier niet van het bepaal- de in het eerste, vierde en zesde lid afgeweken. 8. De gemeente of het lichaam, alsmede de deelnemers, bedoeld in het zes- de lid, verstrekken het bestuur alle informatie, nodig voor de vast- stelling van de bijdragen. Artikel X. Artikel II komt te vervallen. Artikel XI. Artikel 12, eerste en derde lid, komen als volgt te luiden: 1. De rechten en verplichtingen der deelnemers en de voorschriften met betrekking tot de vergoeding worden door het bestuur in een reglement en een vergoedingenlijst vastgesteld. Bij reglement worden eveneens vastgesteld de voorschriften met betrekking tot het beroep van deel- nemers, die niet zijn ambtenaar in de zin van de Ambtenarenwet 1929, op een daartoe in te stellen commissie. Dit reglement en deze lijst mogen geen bepalingen bevatten in strijd met deze regeling. 3. De commissie van beroep, genoemd in het eerste lid, behandelt het beroep in enige aanleg en met uitsluiting van de burgerlijke rechter. Artikel XII. Artikel 14, tweede lid, wordt vervangen door een nieuw lid, luidende: Wanneer en zolang het reservekapitaal een tiende gede.elte bedraagt van de jaarlijkse lasten van het instituut over het laatst afgeslotendienst- jaar, kan verdere vorming van reservekapitaal achterwege blijven. Artikel XIII. Artikel 22, tweede lid, wordt vervangen door een nieuw tweede lid, lui- dende: In de kosten van werkzaamheden van het gemeenschappel i jk orgaan, waar-^

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 109