*-e a'e- 25 november 1983 128 voor geen te betalen vergoeding is overeengekomenwordt voorzien door een jaarlijkse bijdrage van het instituut, vastgesteld op basis van de rekening van het gemeenschappelijk orgaan van dat jaar. De jaarlijkse bijdrage wordt berekend door het gemeenschappelijk orgaan door middel van een bij de begroting van het gemeenschappelijk orgaan vastgesteld percentage van het totale bedrag, waarover door het instituut in het dienstjaar de bijdrage wordt geheven. Artikel XIV. Artikel 22, zesde lid, luidende: "Bij een voorziening ingevolge het vijf- de lid" enz., komt te vervallen. Artikel XV. Artikel 23, tweede, derde, vierde en vijfde lid, worden als volgt gewij- zigd: 2. De administratie en de boekhouding van het instituut worden onder toe- zicht van de secretaris gevoerd op een door het bestuur te bepalen plaats. Het bestuur is bevoegd met het bestuur van een gemeente over- een te komen, dat de administratie en/of de boekhouding geheel of ge- deelteiijk door ambtenaren van die gemeente worden gevoerd. 3. De direkteur en het overige personeel worden door het bestuur benoemd, geschorst en ontslagen. 4. De rechtspositie van de direkteur en het overige personeel wordt door het bestuur geregeld. 5. Indien zulks ten behoeve van de administratie van het instituut nodig is, kan door de secretaris of de direkteur van het instituut de mede- werking worden ingeroepen van een in elke gemeente onder de benaming van correspondent door het college van burgemeester en wethouders aan te wijzen ambtenaar der geineente. Artikel XVI. Aan artikel 23 wordt een zevende lid toegevoegd, luidende: Ten aanzien van de archiefbescheiden van het instituut zijn de voorschrif- -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 110