2e afd. 25 noveinber 1983 128 ten omtrent de zorg, de bewaring en het beheer, alsmede die omtrent het toezicht daarop, zoals die voor de gemeente Alkmaar zijn of nader zullen worden vastgesteld, van overeenkomstige toepassing. Artikel XVII. Artikel 33, eerste lid, wordt gewijzigd en luidt als volgt: Andere gemeenten in Noord-Holland kunnen tot deze regeling toetreden bij besluit van de raad der gemeente. De datum van toetreding kan niet eerder worden gesteld dan drie maanden na het tijdstip, waarop het besluit tot toetreding is genomen. Het bestuur is bevoegd, indien een voorziening is getroffen voor een gemeenschappelijk bestel als bedoeld in artikel 22, vijfde 1idten aanzien van de toetreding zowel als ten aanzien van de datum van toetreding, voorwaarden te stellen ter waarborging van de fi- nanciële belangen van het instituut en van de redelijke funktionering van de administratie daarvan. Artikel XVIII. Artikel 33, derde lid, wordt gewijzigd in: Uittreding, als bedoeld in het tweede lid, is slechts mogelijk indien daarbij de betaling van de gemeentelijke bijdrage, als bedoeld in arti- kel 10, lid 6, ook na de uittreding is geregeld. Artikel XIX. Artikel 36 wordt vervangen door een nieuw artikel luidende: 1. Het bestuur is bevoegd om in kennelijke gevallen van hardheid als ge- volg van wijziging van deze regeling voorzieningen te treffen, één en ander zoveel mogelijk in overeenstemming met het bepaalde in deze re- geling 2. Artikel 12, eerste en derde lid, treden in werking op een door het be- stuur te bepalen tijdstip na de in werking treding van het ontwerp van Wet tot wijziging van de Ambtenarenwet 1929 en de Wet rechtstoe- stand dienstplichtigen (Tweede Kamer, zitting 1981, 16955).

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 111