25 november 1983 131 Het bestaande kleedgebouw nabij het honkbalveld is eigendom van de ge- meente en wordt door de honkbalclub gehuurd. Het gebouw verkeert in een bouwkundig slechte toestand en de uitvoering van een aantal grote onderhoudswerken is op korte termijn dringend ge- wenst. Heï bestuur van de honkbalvereniging heeft zich in principe be- reid verklaart om het bedoelde kleedgebouw in de huidige staat over te nemen. Aan deze overname is de voorwaarde verbonden, dat het voor de renovatie benodigde bedrag van S 40.000,-- aan de vereniging zal worden uitgekeerd, waarna men vrij is in de keuze de uitkering aan te wenden voor herstelwerkzaamheden of te.bestemmen voor de bouw van een nieuwe en meer uitgebreide kleedgelegenheid. Wij kunnen ons met bovengenoemd voorstel verenigen, zij het dat alvo- rens tot beschikbaarstel1ing van de gelden wordt overgegaan door het bestuur van de honkbalvereniging eerst een gedetailleerd pian ter goed- keuring overgelegd dient te worden. Uit dit plan moet dan blijken wel- ke oplossing men voor de realisatie van de kleedgelegenheid kiest. Voorts is van de zijde van de honkbalvereniging het verzoek ontvangen om in aanmerking te kunnen komen voor een uitkering in het kader van ae "verordening investeringssubsidie sportakkommodaties" Wij stellen u voor om genoemde regeling van toepassing te verkiaren op de bouw van de, door de vereniging, gewenste twee extra kleedkamers met wasruimten, met dien verstande, dat de subsidiabeie kosten niet meer dan S 85.000,mogen bedragen. Het hieruit voortvloeiende sub- sidiebedrag bedraagt dan maximaal S 30.300,--. Voor de goede orde wijzen wij u erop, dat voor de uitgifte van de grond onder de huidige kantine van de honkbalclub nimmer een erfpachtovereen- komst is aangegaan. Wij stellen u derhaive voor om na goedkeuring van de nieuwbouwplannen de benodigde gronden voor zowel het club- als het kleedgebouw in erfpacht uit te geven aan de Honkbalclub R.C.H. tegen een symboiische canon van S 1,~. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -2- 5e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 128