Nadat uw raad in maart 1982 het verkeersstructuurplan had vastge- steld, heeft de projektgroep het plan voor de reconstructie van de Adr. Pauwlaan en de Bronsteeweg en aangrenzende wegen nog- maals uitvoerig besproken. Ilet verkeersstructuurplan, de tegen het ontwerp-plan ingebrachte bezwaren (o.m. tijdens de hoorzitting van 11 november 1980) en gewijzigde inzichten onitrent de meest wenselijke oplossing voor het kruispunt Pieter Aertszlaan/Bronstee- weg, alsmede de financiële situatie van de gemeente zijn aanlei- ding geweest het plan op een aantal oriderdelen te wijzigen. îevens is een plan opgesteld voor de herinrichting van de Lanck- horstlaan. Beide plannen zijn besproken tijdens een op 31 mei j.l. gehouden hoorzi tting. De daarbij ingebrachte bezwaren en de ingediende bezwaarschriften zullen zo spoedig mogelijk door de projektgroep worden behandeld. Gestreefd wordt naar uitvoerinq van de plannen in 1981. _1.0_._3_. Aanjeg fietsoad I eidsevaartweg. Nadat was gebleken dat de Provinciale Uaterstaat niet bereid is medewerking te verlenen aan het aanbrengen van enkele versmal1ingen - 12 - 2e afd. 25 november 1983 108 werp op een aantal onderdelen bijgesteld. Het bijgestelde ontwerp is in drie vergaderingen met bewoners en winkeliers van de Binnen- weg besproken; hieruit zijn nog enkele wijzigingen voortgevloeid Het eindontwerp voor de herinrichting komt binnenkort aan de orde in een gezamenl i jke vergadering van de vier conini ss ieszo mogelijk tegelijk met een ontwerp-uitwerkingsplan van het bestemmingsplan "Binnenweg e.o. Volgens het door ons aanvaarde procedureschema kan de vaststelling van het herinrichtingsplan door uw raad plaatsvinden op 24 novem- ber a.s. Dan zal o.m. ook de instelling van een blauwe zône aan de orde komenOmstreeks genoemde datuin zal ook het ui twerkingsplan ingevolge de Wet op de ruimtelijke ordening door ons college vast- gesteld kunnen worden. Er wordt thans naar gestreefd met de her- inrichting in het vroege voorjaar van 1984 te beginnen. 8_:^Verbetenng Adr. Pauwlaan, Bronsteewea. Lanckhorstlaan etc.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 12