5e afd. 25 november 1983 BEHANDELING BEROEPSCHRIFT STICHTING CENTRUM 111 134 Heemstede, 15 november 1983. Aan de raad, Bij brief d.d. 18 augustus 1983 heeft het bestuur van de Stichting Cen- trum 411 beroep ingesteld bij de afdeling rechtspraak van de Raad van State tegen de beslissing van uw raad d.d. 30 juni 1983 op het door de stichting ingediende bezwaarschrift tegen het besluit van uw raad d.d. 16 december 1982, zoals vervat in onze brief d.d. 17 december 1982, tot vaststelling van het sociaal-cultureel programma voor het jaar 1983. Bij brief d.d. 17 oktober 1983 verzoekt de afdeling rechtspraak van de Raad van State u om binnen twee maanden na dagtekening van de brief één verweerschrift met alle op deze aangeiegenheid betrekking hebbende stuk- ken in te zenden. Wij zijn, onder andere vanwege de zeer zorgvuldige motivering van de be- slissing op het bezwaarschrift, van mening, dat in het verweerschrift volstaan kan worden met een verwijzing naar de op de zaak betrekking hebbende stukken. Voorts is het nodig, dat uw raad een gemachtigde (en een vervanger) aan- wijst voor de mondelinge behandeling van het beroepschrift door de afde- ling rechtspraak. Wij stellen u voor als gemachtigde aan te wijzen de heer drs. A.H.M. van Amerongen, wethouder welzijn en maatschappelijke zorg en - bij diens ver- hindering - de heer K.J. Busbroek, chef bureau welzijn. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 141