2e afd. 11. Lentelaan 12. Valkenburgerplein 13. Bronsteevaart 14. Beethovenlaan 15. J. Uagenaarlaan 16. Von Brucken Focklaan 17. Meemsteeds Kanaal 18. Nijverheidsweg 19. Paulus Buyslaan 2.1-6 Ophalen hui syui Rekening is gehouden met de wijziging van de organisatie van het opha- ien van het huisvuil waartoe in mei door u besloten werd. Daarboven is uitgegaan van het afstoten van een vrachtauto met kraan. De stortkosten voor grof vuil moesten aan/ienlijk hoger geraamd worden evenals de kosten van vui1verbranding in Alkmaar. De laatste kosten worden in de tarieven voor containers volledig doorberekend. 2^1^. P^ Elgendoiwiien niet voor de openbare dienst bestemd Bij de post "woningen en terreinen" is ondanks de in het verleden ge- pleegde extra afschrijvingen een verhoging van de kapitaallasten te signaleren. De oorzaak hiervan is het overbrengen van de boekwaarde van in het verleden gepleegde investeringen voor de jachthaven en de Glip- pertjeshof. Daarnaast is voor het eerst een raming opgenomen voor de lasten van de inrichting van het volkstuincomplex aan de Manpadslaan. Rekening is gehouden met de opheffing van de im-op"-kleuterschool waartoe u inmiddels heeft besloten. De overschrijding op de geraamde normvergoeding per lokaal stijgt van 6.553,73 naar 7.087,45. De belangrijkste oorzaak moet gezocht worden - 25 - 25 november 1983 108 noordzijde (ged.) oostzijde (ged.) ca. 200 m' voetpad ten noorden van het ziekenhuis Tussen de Bachiaan en de Palestrinalaan aan beide zijden. Tussen de F. Schubertlaan en de Beet- hovenlaan aan de noordzijde. ca. 50 in' vanaf de Bernard Zweerslaan aan de noordzijde. ca. 200 m' voetpad vanaf de Mozartkade (ged. Ten noorden van de v.d. Eijndekade aan de westzijde (ged. beide zijden.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 25