4e afd- 25 november 1983 125 4 en 5 van de verordening, het weigeren, het intrekken of het wijzigen van een dergelijke ontheffing, een beschikking in de zin van de Wet Arob is (mits schriftelijk gegeven), kan artikel 15 geheel vervallen. Voor het openstellen van de voorzieningen van de Wet Arob is immers geen afzonderlijke regeling vereist; indien niets wordt bepaald, is deze wet van toepassing. Wij stellen u voor tot het wijzigen van de parkeerexcessenverordening overeenkomstig de opmerkingen van het college van gedeputeerde staten van Noord-Holland te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 11 oktober 1983; gelet op het bepaalde in artikel 6 van de Wegenverkeerswetartikel 85 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekensalsmede artikei 168 van de Gemeentewet; BESLUIT A. Vast te stellen de volgende verordening: Verordening tot wijziging van de parkeerexcessenverordening (eerste wijziging) Artikel I. Artikei 7 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: 1. Het is verboden een voertuigwrak op de weg te plaatsen of te hebben. Onder voertuigwrak wordt mede verstaan een voertuig dat rijtechnisch în onvoldoende staat van onderhoud en tevens in een kennelijk ver- waarloosde toestand verkeert. 2. Dit verbod geldt niet voorzover de Verordening Landschapsschoon Noord-Holland van toepassing is. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 88