2e afd. 25 november 1983 WIJZIGING I.Z.A.-REGELING NOORD-MOLLAND 128 Heemstede, 18 oktober 1983. Aan d& raad, In een ziektekostenregeling voor het personeel van deze gemeente heeft uw raad voorzien door toetreding tot de I.Z.A.-Regeling Noord-Holland. Het bestuur van het Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren (I.Z.A.) ten behoeve van het personeel in dienst van gemeenten in Noord-Holland heeft met zijn schrijven d.d. 23 september 1983, verzocht een wijziging van die regeling te willen bevorderen. Artikel 32 van genoemde regeling bepaalt, dat wijzigingen op voorstel van het bestuur van het Instituut aanhangig kunnen worden gemaakt. De voorgestelde wijziging, welke van een uitvoerige toelichting is voor- zien, beoogt, naast een tegemoetkoming aan de meer redaktie-technische hiaten die bij de uitvoering van de ziektekostenvoorziening naar voren zijn getreden, een aantal aktuele vraagstukken als het deelnemerschap bij deeltijdbetrekkingen en de principes van het gezinslidmaatschap, waaronder het gezinslidmaatschap bij zogenaamde "alternatieve samenle- vingsvormen"te regelen. Terzake van deze wijziging kan plaatselijk overleg met de organisaties van overheidspersoneel achterwege blijven. Wij kunnen ons met de voorgestelde wijziging verenigen en stellen u voor dienovereenkomstig te besluiten. Het betreffende ontwerp-besluit gaat ter vaststelling hierbij. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 97