2e afd. 25 november 1983 128 g. gezinslid: degene, bedoeld in artikel 9; h. betrekking: een betrekking, welke ingevolge de geldende rechtspo- sitieregeling de verplichting tot deelnemerschap in de zin van deze regeling inhoudt; i. volledige betrekking: een betrekking, bedoeld onder h van dit lid, waarbij de bezoldiging is bepaald op grond van een volledige dag- taak j. heffingsgrondslag: hetgeen daaronder in artikel 10 wordt verstaan; k. pensioen: een pensioen, dat geheel of gedeeltelijk is opgebouwd in één of meer betrekkingen, waaraan het deelnemerschap in de zin van deze regeling is, dan wel kan worden ontleend; 1. wachtgeld: elke periodieke uitkering uit hoofde van werkloosheid door een gemeente of lichaam toegekend uit de betrekking, waaraan het deelnemerschap in de zin van deze regeling werd ontleend; m. centraal overleg: het georganiseerd overleg, bedoeld in artikel 2, derde lid, der gemeenschappelijke regeling betreffende de behande- ling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden, goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 22 oktober 1934, nummer 4, zoals sindsdien gewijzigd; n. reglement: het reglement, bedoeld in artikel 12; o. dienstjaar: het kalenderjaar p. jaar: een periode van 12 aaneengesloten maanden. 2. Waar in deze regeling of in de tot haar uitvoering genomen besluiten wordt gesproken van deelnemer, echtgenoot, hij of zijn wordt daaronder mede verstaan de vrouwelijke deelnemer, echtgenote, zij of haar. 3. Voor de toepassing van deze regeling wordt het personeel van het insti- tuut geacht in dienst te zijn van een gemeente. Artikel II. Artikel 3 wordt vervangen door een nieuw artikel 3, luidende: Deelnomer in de zin van deze regeling is: a. de ambtenaardie in vaste of tijdelijke dienst door of vanwege een gemeente is aangesteld om een betrekking te bekleden, waaraan een pen- sioen is verbonden;

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 99