2e afd. 25 november 1983 108 De verdere ontwikkeling van het plangebied wordt sterk beïnvioed door het wegvallen van rijkssteun voor woningbouw in de sociale sector; berbezinning is noodzakelijk. In overleg en in samenwerking met de raadsconanissie voor ruimte- lijke ordening en voikshuisvesting beraden wij ons omtrent de invulling van het noordelijke woningbouwgebied. Voor het zuidelijk deel is inmiddels een zgn. anticipatieprocedure gestart ten behoeve van de bouw van 36 premiekoopwoningen-B en 3 vrije sectorwoningen. 1. 6.4. 61 ip II Ook dit ontwerp-bestemniingsplan heeft inmiddels ter inzage gelegen. De tegen het ontwerp ingediende bezwaren hebben alle betrekking op het aan de Fazantenlaan geprojecteerde tennispark en zijn mede aanleiding geweest nadere aktuele cijfers op te vragen om de behoef- te te onderbouwen. Na afronding van dit onderzoek zullen wij de verkregen gegevens aan de raadscnmmissie voorieggen. De vaststelling van het bestemmingsplan is daardoor uiteraard opgeschort. 16.5. Overige plannen De bestemmingsplannen Manpadslaan Noordzijde en Binnenweg en omgeving zijn inmiddels onherroepelijk goedgekeurd. In voorbe- reiding is een uitwerkingsplan voor de in laatstgenoemd plan opgenomen uit te werken Verkeersbestemming. Deze uitwerking zal binnenkort aan de betrokken raadscommissies worden voorge- legd. Het bestemmingsplan Rivierenwijk zal binnenkort ter vaststelling aan uw raad worden aangeboden. Ilet bestemmingsplan Hageveld e.o. bevindt zich na de gedeelte- lijke goedkeuring door Gedeputeerde Staten nog in een beroeps- procedurebij de Kroon.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 9