afd. 15 december 1983 137 plangebied zullen 3 to( 4 grote apeelplekken moeten worden geprojec— teerd ten behoeve van de allerkleinsten. 4.4.3 Het noordelijk deel Zoals reeds is veraeld dient de nieuwe vestiging van Albert Heyn aan te sluiten op de passage naar de Binnenweg vaardoor een aaneen- gesloten centrumgebeuren tot atand kan komen (zie fig. 8). Ten westen daarvan dient ruirate te worden gereserveerd voor de sport— zaal. Cezien het toekoaatig gebruik van onderneer de Gerrit Barger- school zal voor de situering van de sportzaal wellicht een plaats aan de Burg. van Lennepweg voor de hand liggen. De bouwhoogte in dit gebied van circa 1.5 ha nag deels raaxiraaal 9.00 en deels naxinaal 12.00 m bedragen. Ten behoeve van de aansluiting op de omringende woonbebouwing geldt voor een strook van ten rainste 10.00 m een maximale bebouwingshoogte van 3.00 (zie fig. 7). Het parkeren in het noordelijk deel zal de volgende capaciteit kennen: 30 parkeerplaatsen voor 1angparkeerderazo dicht mogelijk bij de passage naar de Binnenweg; - 30 parkeerplaatsen voor de sportzaal; - 125 parkeerplaatsen ten behoeve van de supermarkt. De parkeervoorziening met een capaciteit van 155 parkeerplaatsen ten behoeve van de supermarkt «n voor de langparkeerders zullen in gebouwde vorm gerealiseerd raoeten vorden en gelegen moeten zijn op de hoek Blekersvaartweg/Koediefslaan. Met een toekoraatige uitbreiding van deze parkeervoorziening moet constructief en functioneel rekening worden gehouden De sportzaal. Ervan uitgaande dat in het noordeiijk deel van het gebied ruisste dient te worden gereserveerd voor de sportzaal, zullen de volgende ruirate- reserveringen worden aangehouden zoals deze zijn verraeld in het rapport "Progrannma van Eisen voor het Project Blekersvaart** d.d. 27-4-1983. - sportzaal 21 x 12 - 252 ra2 - annexen (excl. kantine) - I10 ra2 circa 362 b2 Voor de sportzaal sal aldus een terrein van circa 1000 ra2 (inclusief parkeren tn snige reserve) gereserveerd dienen te worden. De ligging van de gyranastiekzaal zal niet specifiek op het woongebied georienteerd behoeven te sijn. De zaal zal echter wel stedebouwkundig ingepast raoeten worden binnen het gebied. De situering raoet zodanig zijn dat de woningen aan de Koediefslaan hiervan geen hinder onder-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 112