4e afd. 15 december 1983 137 aantal mvt per etmaal in 1993 aantal mvt per etmaal in 1983 550 550 550 Burg. van Lennepweg-noord -midden -zuid 1650 1650 2100 Op 25 maart 1982 heeft de raad het Verkeersstruktuurplan 3e fase vastge- steld. In dit plan is o.rn. de funktie van een aantal wegen aangegeven met de daarbij "toegestane" verkeersintensiteit. De Bronsteeweg (ten zuiden van de Adr. Pauwlaan), de Crayenestersingel (ten zuiden van de Lanckhorstlaan)de Blekersvaartweg, de Burgemeester van Lennepweg en de Koediefslaan (tussen Binnenweg en Burg. van Lennep- weg) z'Jn aangewezen als buurtstruktuurweg (intensiteit van 3000-7000 mvt Per etmaal). De Bronsteeweg, Blekersvaartweg en Koediefslaan (tussen Bin- nenweg en Blekersvaartweg) hebben daarnaast ook nog een funktie voor de ontsluiting van het centrum. Uit vergelijking van de geprognotiseerde intensiteiten met de toegestane întensiteit mag geconcludeerd worden dat bij geen van genoemde wegen spra- ke 2al z'Jn van een overschrijding van de norrn; integendeel, op één uit- zondering na (Koediefslaan-oost) blijven de intensiteiten in 1993 er zelfs onder. Gezien de toekomstige intensiteiten, de aanwezige infrastruktuur, de bestaande verkeerssituatie en het gestelde in het Verkeersstruktuurplan kan de extra hoeveelheid autoverkeer op de wegen rondom het plangebied aanvaardbaar genoemd worden en kan niet worden gesproken van onaanvaard- bare verkeersoverlast. De Van S1lnge1andtlaan, de Van der Spiegellaan en het westelijke deel van de Koediefslaan hebben in het Verkeersstruktuurplan de funktie van woon- straat gekregen. Gezien de doelstelling "het nemen van maatregelen die lo- kaal verkeer toelaten op daartoe aangewezen hoofdwegen en de woonbuurten afschermen tegen dit verkeer" is er bij het opstellen van genoemde progno- ses van uitgegaan dat deze drie woonstraten geen funktie mogen gaan ver- vullen voor de ontsluiting van het plangebied. De bestaande intensiteiten van deze wegen zullen dan ook niet toenemen. Gezien o.a. de aard van de wegenstruktuur en de verkeerscirculatiebeperkende maatregelen in de nabije omgeving zullen juridische en/of fysieke maatregelen die noodzakelijk Z1J" worden genomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 11