4e afd. 15 deceinber 1983 137 3.6 De foraulering van artikel 7, lid 3a, kan verduidelijkt worden. Gesuggereerd wordt een nadere gebruikabepaling op te nemen voor gebouwen ten dienate van detailhandel en dienstverlening. Het voorschrift ia aangepast, zodat duidelijk is dat het oa een bouw- voorschrift gaat. 5. Hoogheemraadschap van Rijhland Door deze instantie ia bij brief van 10 maart 1983 als volgt gereageerd: 5.1 Gewezen wordt op de vuistregel dat het open water 5-7 X van het oppervlak van het plangebied dient te beslaan en dat de breedte van aloten 6 8 ra dient te zijn. Van deze opmerking is nota genomen. Bij de uitwerking zal rekening gehouden worden met bl van het verhard en bebouwd oppervlak voor open water. 6. Hoofdingenieur-Directeur, tevens Inspecteur van de Volkshuisvesting in de ptovincie Moord-Hölland Door deze instantie is bij brief van 27 juni 1983 als volgt gereageerd: 6.1 Met de opzet van het plan kan ik mij verenigen. Uit de inmiddels met de regionale Inspecteur van de Volksgezondheid gehouden overleg ia gebleken dat de twee hinderlijke bedrijven nabij het nieuwe woongebied kunnen blljven gehandhaafd mits er voorzieningen worden getroffen. Üe exploitatie-opzetzoals in de planbeschrijving opgenomen, is in- middela achterhaald en dient te worden herzien. De exploitatie-opzet is thans aan de meest recente ontwikkelingen aangepast 8. Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterataat in de directie Noord-Holland Door deze instantie ia bij brlef van 10 maart 1983 ala volgt gereageerd: 8.1 De aansluitingen van de Oude Poathuisstraat en de Koediefslaan op de Herenweg zijn ongeachikt om grote hoeveelheden verkeer te verwerken. Aanpassing van deze aansluitingen daartoe is niet goed mogelijk. Het verdient aanbeveling dat het verkeer vanuit het plangebled van en naar de Herenweg gebruik maakt van de met verkeers1ichten bevei- ligde kruiaingen Kerklaan/Herenweg en Zandvoortselaan/Lanckhorstlaan/ Herenweg. Bij de vaststel1ing van het Verkeerastructuurplan is uitgegaan van een verkeersafwikkeling over met name daartoe aangewezen hoofduegen. Eerst- genoemde aansluitingen behoren daar nlet toe. -120-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 125