15 december 1983 137 -121- 4e afd. 9. Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord- Holland Door deze instantie is bij hrief van 26 april 1983 als volgt gereageerd: 9.1 Nieuwe berekeningen geven een lagere auto-intenaiteit aan dan in de toelichting staat vermeld. De Blekersvaartweg en de Koediefslaan blijven beneden de 2450 motorvoertuigen per dag. De intensiteit van de Kerkiaan is J 300 lager dan geprognotiseerd Deze opmerking is verwerkt in de toelichting. Het plan is daarop aan- gepast. 9.2 Het verdient aanbeveling in de toelichting te vermelden dat binnen de geluidzone van de Herenweg een gedeelte van het plangebied is gelegen, waar overigens geen geluidgevoelige gebouwen geprojecteerd worden. De toelichting is op dit onderdeel aangevuld. 9.3 A-inrichtingen ex artikel 16 van de Wet geluidhinder zijn niet ex- pliciet in de voorschriften uitgesloten. De voorschriften zijn op dit punt aangepast. 9.4 De uitgangspunten voor het saneringaprogramma voor de wasserij en de gramiaofoonplatenfabriek, zoals deze op 31 maart 1983 zijn bespro- ken, en gebaseerd op een etmaalwaarde van 45 dB(A), dienen in het plan opgenomen te worden. De etmaalwaarde is alsnog in de toelichting opgenomen. 9.5 De toelichting dient nog aangevuld te worden met een beschrijving van de milieuhinder van genoemde bedrijven en de bestrijding van die hinder. De toelichting is in deze zin aangevuld. II. Inspecteur van de Volksgezondheid voor de Hygiëne van het Milieu voor Noord-Holland Door deze instantie is bij brief van 19 april 1983 als volgtgereageerd: ll.l De financiering van mastregelen om hinder van de wasserij en platen- perserij voor de toekoastige bewoners te voorkomen, zal zeker ge- stetd moeten worden om de bestesuing woondoeleinden te kunnne rea- liseren. Zie hiervoor onder 3.2 en 9.4

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 126