J m 4e afd. 15 deceinber 1983 137 12. Provinciale PlanologiBche Djenst van Noûrd-Hol land Door deze instantie ia bij brief van 26 mei 1983 als volgt gereageerd: 12.1 Cezien het bedrijfsmatige karakter van de dansschool en de fysio- therapiepraktijk aan de Koediefslaan, respectievelijk Burg. van Lennepweg Xijkt een gemengde bestemming meer in de rede te liggen dan een woonbestemming met praktijkruimte. Beide activiteiten kunnen binnen de bestemming Woondoeleinden plaats vinden. Het bedrijfsmatige karakter is evenzeer aanwezig bij uitoefening op kleinere schaal. Voorvaarde is dat een volwaardige woongelegenheid geboden wordt en dat eventuele bouwkundige voorzieningen de woonfunktie niet frustreren. Aan deze beide voorwaarden is voldaan. 12.2 Voorzover toepassing van de Hinderwet niet voldoende effectief is in de bestrijding van hinder dient nieuwi voonbebouwing voldoende afstand te hebben tot de bedrijven die in categorie 3 en 4 vallen. Bij de ui twerking zal hiermee rekening worden gehouden. Verwezen wordt nog naar het terzake met de onder 9 en II genoemde instanties gevoerde overleg. 12.3 In verband met'onthouding van goedkeuring aan de bestemraing ver- blijfsgebied voor het Julianaplein in het bestemraingsplan Binnen- weg en omgeving, lijkt het aantal parkeerplaatsen ten behoeve van het winkelgebied Binnenweg marginaal. In het bestemraingsplan Binnenweg en omgeving zijn naast de inmiddela ver- vallen voorziening op het Julianaplein nog langparkeervoorzienlngen op genomen aan de Zandvaartkade met 27 plaatsen en de Kerklaan met 15 plaatsen. Het ontwerp-bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg voorzlet in een langparkeeraccommodatie t.b.v. het winkelgebied Binnenweg van 30 plaatsen in het noordelljk gedeeite (hoek Blekersvaartweg-Koediefslaan) en nog eens 30 in het zuideiijk plandeel (ter hoogte van het Res Nova- plein) 12.4 Uaardering bestaat voor de hoogteregeling en de reiatie met de bouwmassa van het Overbos en de lagere bebouwing van de randen van het gebied. Overigens lijkt 15 m voor bouwwerken geen gebouwen zijnde te hoog. Van de eerste opraerking is nota genomen. In deze fase van de uitwerkingsopdracht is een relatie gelagd tussen de bouwhoogte van gebouwen en overige bouwwerken. Voor een beperking van deze laatste categorie bestaat (nog) geen concrete reden. Bij de uitwerking kunnen alsnog nuances in de voorschrlften worden aangebracht. 12.5 Niet aangegeven is welke voorzieningen getroffen zullen worden met betrekking tot door de wasserij veroorzaakte geiuidhinder. -122- i

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 127