4e afd. 16 december 1983 137 i 13. Directeur van de Stichting Orgaan voor Overleg en Advies in de provincie Noord-HoHand Door deze instantie is bij brief van 6 april 1983 als volgt gereageerd: 13.1 De uitvoerige verslaglegging van de gehouden inspraak geeft een globaal beeld van de gevoerde gesprekken. Eventuele geschilpunten komen niet tot uitdrukking uaardoor een volledige inzage in de maatschappe1ijke uitvoerbaarheid van het plan zou kunnen ontbreken. Voorgeateld wordt de verantvoording van de inspraak op een andere plaata in de toelichting weer te geven. In de tekst van de toelichting is onder 3.5 aangegeven welke opmerkingen van de bewoners van principiële aard varen en aanleiding gaven tot wijzi- ging, c.q. bijstelling van het plan. De bewonera hebben destijds gereageerd op een vlekkenplan (programma van eisen voor het besteimningsplan) voor het onderhavige gebied. Het kader waarin de tekst in de toelichting is gesteld, is in overeenstemming met het "karakter" van de inspraakavond. De voör dlt onderdeel van de toelichting gekozen opzet is logisch en behoeft geen verandering. 13.2 Het verdient aanbeveling het betrekken van belanghebbenden bij de uitwerking van het woongebied met zoveel woorden in de voorschriften vast te leggen. In de voorschriften is al bepaald dat het uitwerkingsplan niet mag worden vastgesteld indien geen gelegenheid is geboden daartegen bezwaar te maken. Reeds in een vroeg stadium zal.de bevolking opnieuw bij het plan worden betrokken en wel bij de aelectie van de in het kader van een uitgeschreven prijsvraag ingediende uitwerkingsplannen. 19. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken Door deze instantie is bij brief vsn 5 april 1983 ala volgt gereageerd: 19.1 Tegen verplaatsing van de Albert Heynvestiging bestaan geen bezwaren mita de integratie met het winkelcentrum Binnenweg door middel van een aantrekkel1jke doorgang daadwerkelijk wotdt gerealiseerd Het creëren van een dergelijke doorgang is een van de door de gemeenteraad aan bedoelde verplaataing verbonden voorwaarden. Principe-afspraken met belanghebbenden zijn reeds gemaakt. 19.2 In overweging wordt gegeven de passage ter plaatse van de huidige Albert Hetjn-vestifing te realiseren. Deze suggestie is in strijd met het besteramingsplan Binnenweg en omgeving. Iets noordelijker van dit pand zijn voor dit doel investeringen gepleegd en komt voldoende ruimte voor een passage beschikbaar. -124-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 129