140 II. De artikelen A6 tot en met A8 worden vernummerd in A7 tot en met A9. III. In artikel A9 (nieuw) wordt de verwijzing in het 2e lid naar artikel A6, lid 2, onder b, gewijzigd in artikel A7, lid 2, onder b. IV. In artikel Cl, lid 4, wordt de definitie van het begrip be- zoldiging geschrapt en wordt een nieuwe definitie opgenomen, luidende: het salaris, vermeerderd met het bedrag van de aan de ambte- naar toegekende emolumenten en toelagen - niet zijnde onkosten- vergoedingen - als omschreven in de in lid 1 bedoelde verorde- ning, alsmede het bedrag van de toelagen als bedoeld in de artikelen C2 en C14. V. Ingevoegd wordt een nieuw artikel C14, luidende: Artikel C14 1. Aan de ambtenaar, die het maximum van de voor hem geldende schaal heeft bereikt kan door burgemeester en wethouders een toelage worden toegekend, wanneer daartoe op grond van buitengewone bekwaamheid, geschiktheid en ijver aanleiding bestaat. 2. De toelage wordt ingetrokken, indien de gronden waarop de toelage werd toegekend niet meer aanwezig zijn, tenzij bur- gemeester en wethouders van oordeel zijn, dat er omstandig- heden zijn om de toelage geheel of gedeeltelijk te handhaven VI. In artikel E24, lid 2, wordt geschrapt "3/5 deelen wordt in plaats daarvan ingevoegd "50%". VII. Het bepaalde in artikel F29, onder c, wordt geschrapt. B. Dit besluit treedt in werking voor wat betreft het bepaalde onder A1 tot en met V en VII op 1 januari 1984 en voor wat betreft het be- paalde onder A VI op de datum, waarop de gewijzigde I.Z.A.-regeling in werking treedt met dien verstande, dat zij voor degenen, die op die datum nog elders tegen ziektekosten verzekerd zijn, eerst in werking treedt op de datum, waarop die verzekering door opzegging 2e afd. 15 december 1983

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 144