5e afd. 141 Heemstede6 december 1983. Aan de raad, Bijgaande treft u de volgende door de commissie planvoorbereiding spe- cifiek welzijn uitgebrachte stukken aan: 1. de nota voorontwerp van het sociaal-cultureel programma voor het jaar 1984; 2. de nota bevattende: - wijzigingen van het voorontwerp van het sociaal-cultureel programma voor het jaar 1984; - de tegen het voorontwerp van het sociaal-cultureel programma inge- diende bezwaarschriften en het advies van de commissie over de be- zwaarschriften; - de verslagen van de op 14 en 15 november 1983 gehouden hoorzittingen. Wij hebben met waardering van deze nota's kennis genomen. De commissie adviseert het programma vast te stellen overeenkomstig het do°r het aanbrengen van de wijzigingen tot stand gekomen ontwerp-program- ma sociaal-cultureel werk. Tevens adviseert de commissie op de bezwaar- schriften te beslissen overeenkomstig haar advies terzake. Wij kunnen ons met de adviezen van de commissie verenigen, met dien ver- stande, dat de meerderheid van ons college van mening is, dat alle in de subsidie-aanvrage van de Stichting Solidariteitswinkel genoemde aktivi- teiten zijn aan te merken als sociaal-cultureel werk. Deze meerderheid van ons college meent, dat bij de uitgifte van het informatiekrantje do°r de Stichting het vormingsaspekt in onvoldoende mate aanwezig is, terwijl binnen andere werkvormen van het sociaal-cultureel werk de mid- delen voor subsidiëring ontbreken. De minderheid van ons college is het ook voor wat betreft dit onderdeel van de subsidie-aanvrage van de St. Solidariteitswinkel eens met het advies van de commissie Planvoorbereiding Specifiek Welzijn. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 149