2e afd- 15 december 1983 143 CONVERSIETABEL FUNKTIEWAARDERING Heemstede, 6 december 1983. Aan de raad, In uw vergadering van 25 februari 1982 hebt u ingestemd met de aard en strekking van de nota, die handelde over het beloningsbeleid bij de ge- meente Heemstede en hebt u tevens een krediet beschikbaar gesteld om over te kunnen gaan tot het waarderen van de funkties van alle medewer- kers bij de gemeente volgens het gemeentelijk funktiewaarderingssysteem. Volgend op deze uitspraak heeft ons college de procedureregeling funktie- waardering die ter inzage ligt vastgesteld. Op grond van deze procedureregeling heeft een waarderingscommissie, be- staande uit vier leden, alle funkties, die door betrokken medewerkers vooraf zijn beschreven, gewaardeerd. Vervolgens heeft dezelfde commissie ook een tabel ontwikkeld die op grond van de toegekende punten aangeeft volgens welk salarisniveau (voorheen: rang) de betreffende funktie maximaal kan worden bezoldigd. Deze tabel behoeft vaststelling door de gemeenteraad. Na vaststel1ing van deze tabel zal ons college de toekenning van punten Per funktie voorlopig vaststellen, waarna iedere betrokken medewerker in kennis wordt gesteld van dit waarderingsresultaat en de consequenties die dit voor zijn/haar bezoldiging kan hebben. Na een interne mogelijkheid om een verzoek tot herziening in te dienen en de mogelijkheid om daarna officieel in beroep te gaan is daarmee een lan- ge procedure om te komen tot een gewogen waardering van alle funkties bij de gemeente Heemstede afgerond. Bedoelde tabel impliceert consequenties ten aanzien van de salariskosten voor het personeelDeze consequenties zijn weergegeven op een overzicht dat tevens ter inzage ligt. Deze salarisconsequenties lijken ons geen on- overkomelijk bezwaar om de conversietabelzoals deze voor u ligt, vast te stellen. Over deze tabel wordt op 9 december a.s. overleg gevoerd met de bonden -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 153