15 december 1983 137 waaruit de in het plan opgenomen inventarisatie is voortgekomen. De niet daarop voorkomende beplanting is slecht van kwaliteit en/of gezien de leeftijd en omvang niet waard om te handhaven. ad b- Van het leggen van bestemmingen als "water" kan om juridische redenen in het ontwerp-"vlekkenplan" nog geen sprake zijn. Met betrekking tot de door reclamant genoemde diersoorten wordt opgemerkt dat in het plangebied nauwelijks of geen padden voor- komen. Gedoeld zal zijn op padden in het aangrenzende bosgebied van Kenneinerduin, welke dieren voorheen gewoonlijk in de jaarlijk- se paartijd naar bedoelde sloot langs de Burg. van Lennepweg trek- ken. Door jaarlijks uitgevoerde akties, bestaande uit het opvangen vöör de oversteek naar het plangebied en uitzetten in een vijver in het aangrenzende bosgebied van Overbos is bewerkstel1igd dat de met veel verkeersslachtoffers gepaard gaande trek vrijwel is beëindigd. Bij deze akties worden ook de kikkers opgevangen en weer uitgezet. Gelet op de in het kader van de meervoudige opdracht ingediende uitwerkingsplannen en de daarin geprojekteerde open watervoorzie- ningen mag overigens na realisering van het plan een rijk en ge- varieerd "waterleven" worden verwacht. 7. Mevrouw M. van Luin-Riemersma en twee anderen. Reclamanten richten zich in hun bezwaarschrift tegen de vestiging van een A.H.-supermarkt op de hoek Blekersvaartweg/Koediefslaan en zijn van mening dat: a. hun dorp geen enkele behoefte heeft aan een dergelijk groot A.H.- complex; b. hun bewonersbelangen worden geschaad door de te verwachten toename van bet verkeer, hetgeen een aantasting van de leefbaarheid van de Bronsteeweg, de kwaliteit van de woningen en de veiligheid betekent. ad aZoals hiervoor gesteld, moet de kans van slagen voor het realiseren van een aantrekkelijke vertakking van het winkelcentrum Binnenweg bij een vestiging als de onderhavige supermarkt groter worden ge- acht dan die bij vestiging van een aantal kleine winkels. Na een concrete aanvraag daartoe van Albert Heijn heeft de raad met inachtneming van deskundigen-advies en onder afweging van de -'5-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 19