15 december 1983 137 onder 4b ad 4 is er reeds op gewezen dat de verkeersintensiteiten onder de ingevolge de Wet Geluidhinder aan te houden norn, blijven en d3t het d00r die aantallen motorvoertuigen veroorzaakte geluid als aanvaardbaar kan worden gekwalificeerd. Voorzover met knelpunten wordt gedoeld op verkeersproblemen, wordt hier nogmaals verwezen naar het onder 1 ad b gestelde omtrent de verkeersintensiteiten, de funktie van de omliggende wegen en de rol daarvan voor de ontsluiting van het plangebied. 10. Vomar Voordeelmarkt b.v. De bezwaren van reclamant hebben betrekking op: a. een duidelijke toename van de verkeersoverlast op de Blekersvaart- weg, waardoor het karakter van de weg wordt aangetast en het be- drijf belemmerd zal worden in zijn laad- en losmogelijkheden b. het bestemmen van een gedeelte van het plangebied voor detail'han- del omdat - toename van het verkoopoppervlak detailhandel niet gewenst is - er een verandering van de koopstroom op de Binnenweg zal ontstaan - sprake is van concurrentievervalsing door Albert Heijn in de ge- legenheTd te stellen aan verregaande schaalvergroting te doen op een daarvoor niet bestemde lokatie. ad a. De verkeersintensiteit blijft op het middengedeelte van de Blekers- vaartweg na realisering van het bestemmingsplan (woningbouw A.H.- vestiging) nagenoeg gelijk (geraamde toename van 100 motorvoertuigen per etmaal t.o.v. huidige situatie). Hierdoor zal er zeker geen on- gunstiger situatie voor de bevoorrading van het bedrijf ontstaan. ad b. Zoals hiervoor meerdere malen is vermeld, is het besiuit terzake met genomen dan na het inwinnen van deskundigen-advies en een zorgvuldige afweging. De zogenaamde "koopstroom" op de Binnenweg is permanent aan veran- denngen onderhevig. Ook een nieuwe A.H.-vestiging op 100 m van de bestaande winkel betekent een andere "loop". Vandaar dat er strikte voorwaarden zijn verbonden aan de verplaatsing van de-supermarkt om tot een goede integratie nret de Binnenweg te komen. Van gemeentewege kan niet van concurrentievervalsing worden gespro- ken als voor het fealiseren van een dergelijke vestiging als de on- -18-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 22