2e afd. 15 december 1983 2E WIJZIGING BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1981 136 Heemstede, 22 november 1983. Aan de raad, In het ons bij circulaire van 13 juli 1983, nr. AB83/U1186, toegezonden ontwerp-besluit tot strukturele herziening van het Bezoldigingsbesluit Burgerlijke Rijksambtenaren 1948 komt het begrip "wedde" niet meer voor. Naar aanleiding van deze circulaire deelt het Centraal Orgaan bij brief van 3 oktober j.lnr. 6220, mede, dat genoemd begrip reeds geruime tijd uit de model-rechtspositieregelingen is verdwenen, zodat te dien aanzien geen wijzigingen worden aanbevolen. Slechts in onze bezoldigingsverordening wordt dit begrip nog gehanteerd en wel voor de berekening van toelagen wegens onregelmatige dienst en voor de berekening van de procentuele kortingen voor gas, water en elec- tra bij dienstwoningen. Terwille van de uniformiteit ten opzichte van de rijksregelingen en an- dere rechtspositieregelingen van deze gemeente stellen wij u- voor het begrip "wedde" in de bezoldigingsverordening te schrappen en in plaats hiervan het begrip "salaris" te hanteren voor de hiervoor genoemde toe- lagen en kortingen. Deze wijziging heeft voor de betrokken personeels- leden geen enkele consequentie. Verder is wijziging noodzakelijk van de in bijlage A2 opgenomen kortin- gen voor dienstwoningen als gevolg van de huurverhoging per 1 juli 1983. Wij geven u in overweging tot de voorgestelde wijzigingen te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders vap HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 3