4e afd. 15 december 1983 137 Artikel 20 Woongebied (UW) 1. De gronden met de bestemming woongebied zijn bestemd voor: a. woningen met de daarbij behorende bijgebouwen zoals autoboxen en bergplaatsen; b. openbare voorzieningen c. detailhandelsvoorzieningen; d. bedrijven voorkomende in categorie I en 2 van de Staat van Inrich- tingen alsmede een grammofoonplatenfabriek e. voorzieningen voor aktieve en passieve recreatie; f. verkeersvoorzieningen en waterlopen; g. overige voorzieningen behorende bij de onder a tot en met f genoem- de voorzieningen, zoals tuinen, erven, speelgelegenheden, straat- meubilair, nutsvoorzieningen en bouwwerken, geen gebouwen zijnde. 2. Burgemeester en wethouders werken de in lid 1 bedoelde bestemming uit waarbij zij het bepaalde in dit arfikel in acht moeten nemen. 3. De ingevolge lid I toelaatbare bebouwing wordt als volgt onder- scheiden naar aantal, aard, oppervlakte en hoogte: aWoningen 1het totaal aantal woningen mag niet minder dan 400 en niet meer dan 500 bedragen; 2. de woningen mogen gestapeld en ongestapeld worden gebouwd ten minste 5% moet ongestapeld worden gebouwd. bOpenbare voorzieningen 1. de gezamenlijke grondoppervlakte van de gebouwen voor openbare voorzieningen mag niet meer dan 1150 m2 bedragen; 2. deze voorzieningen dienen overwegend in het noordelijk deel gesitueerd te worden. cDetailhandelsvoorzieningen 1. er mag niet meer dan één detailhandelsvoorziening worden gepro- jecteerd 2. de totale bedrijfsvloeroppervlakte mag niet meer dan 2000 m2 bedragen; 3. deze voorzieningen mogen uitsluitend in het noordelijk deel worden gesitueerd. d. Bedrijven 1. de bedrijfsvloeroppervlakte van deze voorzieningen mag ten hoogste 2200 m2 bedragen; 2. deze voorzieningen mogen uitsluitend gesitueerd worden ter plaatse van de overige aanwijzing "situering bedrijven", in aanslui tiug op ter plaatse gevestigde bedrijven. .45

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 49