137 -47' 4e afd. 15 december 1983 4. Overige bepalingen in acht te nemen bij de uitwerking van het gebied: a. bij de bebouwing langs de Burgemeester van Lennepweg dient het profiel zoals dit aanwezig is in het zuidelijk deel van het plan- gebied in acht genomen te worden; b. bij de bebouwing langs de Blekersvaartweg dient het gesloten karakter van de bestaande bebouwing in acht genomen te worden; c. in het verkavelingspatroon dienen ruimtelijke en zicht-relaties met de westelijk van de Burgemeester van Lennepweg gelegen bossen tot uitdrukking te worden gebracht; d. de omgeving van de woonhuizen dient zodanig te worden .vormgegeven dat een verblijfsgebied ontstaat, waarin zonder overlieersing van het gemotoriseerd verkeer, verblijf en verplaatsing bepaald door en gericht op de naburige aangrenzende bestemmingen mogelijk zijn; e. de woonhuizen dienen zodanig te worden geprojecteerd dat zij zovee mogelijk voor bedienend verkeer bereikbaar zijn; f. alle wegen dienen te voldoen aan het criterium onder d. g. de aanwezige bomen dienen zoveel mogelijk gehandhaafd te worden; indien dit niet mogelijk is, dient hiervan in de toelichting van het uitwerkingsplan een motivering gegeven te worden. h. bij de situering van de woningen dient rekening gehouden te worde; met de volgens dit plan toelaatbare bedrijven die voorkoraen in ca- tegorie 3 en 4 van de Staat van Inrichtingen. 5. Het besluit tot uitwerking wordt niet vastgesield en ter goed- keuring aan Gedeputeerde Staten gezonden dan nadat belanghebbenden gedurende 30 dagen in de gelegenheid zijn gesteld tegen de uitwer- king schriftelijk bezwaren in te dienen en dan nadat de Commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting in de gelegenheid is gesteld zich uit te spreken over de voorgenoinen uitwerking en di ingekomen bezwaarschriften. Van de voorgenomen uitwerking en de mogelijkheid voor belanghebbenden bezwaren in te dienen, geven burgemeester en wethouders tevoren kennis aan eigenaren en gebrui- kers van betreffende en aangrenzende gronden en gebouwen, in één of meer dag- of nieuwsbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. Bij de inzending van het besluit tot uitwerking ter goedkeuring aa Gedeputeerde Staten worden de ingekoraen bezwaarschriften in afschrift mede overlegd. 6. Voordat een door burgemeester en wethouders uitgewerkt plan rechts kracht heeft verkregen mag op de in lid I bedoelde gronden ten behoeve van de uitgewerkte bestemming uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen: a. de op te richten bebouwing dient naar zijn bestemming en voor- genomen gebruik, alsmede naar zijn afmetingen en zijn plaats binnen het plangebied in overeenstemming te zijn met dan wel op verantwoorde wijze te kunnen worden ingepast^ in een reeds

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 51