137 -49- 4e afd. 15 december 1983 Artikel 21 Gebruik van onbebouude gronden en van bouMerkert 1Het is verboden de onbebouwde gronden of de bouwwerken binnen het plangebied te gebruiken op een andere wijze of voor een ander doel dan blijkens de bestemraingen en voorschriften kennelijk toelaatbaar is of is aan te merken als een normaal bestanddeel van dat kennelijk toelaat- bare gebruik. 2. Ten aanzien van de onbebouwde gronden wordt onder verboden gebruik in ieder geval verstaan: a. het gebruiken of laten gebruiken van de gronden als opslagplaats voor bagger en grondspecie; b. het gebruiken of laten gebruiken van de gronden als opslagplaats voor vaten, kisten, als dan niet voor gebruik geschikte werk- tuigen en machines of onderdelen daarvan, oude en nieuwe bouw- materialen, afval, puin, zand, grind en brandstoffen c. het gebruiken of laten gebruiken van de gronden als uitstallings- of opslagplaats voor al dan niet voor gebruik geschikte voer- en vaartuigen of onderdelen daarvan; d. het gebruiken of laten gebruiken van de gronden als uitstallings- of opslagplaats dan wel als stand- of ligplaats voor caravans, woonwagens, tenten en andere onderkomens; e. het gebruiken of laten gebruiken van de gronden als vaste ligplaats voor woonschepen, tenzij het vormen van opslag betreft die noodzakelijk zijn ter realiserii van het ingevolge de bestemmingen toegelaten gebruik of die zijn aan te roerken als een norraaal bestanddeel van dat toegelaten gebruik ofwel indien het de plaatsing van één toercaravan betreft op de bij een woning behorende grond. 3. Xndien strikte toepassing van het verbod, vervat in lid 1, leidt tot niet door dringende redenen te rechtvaardigen beperkingen van het meest doelmatige februik, verlenen burgemeester en wethouders vrij- stelling van dat verbod. 4. Een vrijstelling als bedoeld in lid 3 wordt niet verleend, dan nadat de Commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting is gehoord cn dan nadat belanghebbenden gedurende 30 dagen gelegenheid is geboden ora tegen het voorgenomen andere gebruik schriftelijk bezwareu in te dierien. Van het voorgenomen andere gebruik en de mogelijkheid voor belang- hebbenden daartegen schriftelijk bezwaren in te dienen geven burg.uueeste en wethouders tevoren kennis aan eigenaren en gebruikers van de aangrenzende gronden en bouwwerken en openbare kennis in één of meer dag- of nieuwsbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 53