GEWIJZIGD EXEMPLflAR 4e afd. 15 december 1983 137 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN BLEKERSVAARTHEG/BURG. VAN LENNEPWEG Heemstede, 28 november 1983. Aan de raad, Met ingang van 30 september 1983 heeft gedurende een maand ter secreta- rie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg. Dit ontwerp heeft betrekking op het gebied dat globaal begrensd wordt door de Koediefslaan in het noorden, de Blekersvaartweg in het oosten, de Kerklaan in het zuiden en de Herenweg (tussen de Kerklaan en het be- jaardencentrum Kennemerduin) en de Burg. van Lennepweg (tussen Kennemer- duin en de Koediefslaan) in het westen. Het plan voorziet in woonbebouwing voor het open gebied tussen de Ble- kersvaartweg en de Burg. van Lennepweg, welk gebied in het ontwerp de globale nader door ons college uit te werken bestemming "woongebied" heeft. Het zuidelijke gedeelte van dat gebied is deels bestemd voor wo- ningbouw en deels voor speelterrein en volkstuinen en het middengebied voor woningbouw; in het noordelijke deel dient ruimte gereserveerd te worden voor een nieuwe Albert Heijn-vestiging en een sportzaal/gymnas- tieklokaal (t.b.v. de Gerrit Bargerschool voor m.a.v.o.). Uit overleg met het betrokken schoolbestuur is gebleken dat de mogelijk- heid bestaat dit lokaal te realiseren ter plaatse van enkele van de hui- dige noodlokalen op de hoek Koediefslaan/Burg. van Lennepweg. Stedebouw- kundige inpassing achten wij alleszins aanvaardbaar en mogelijk door de bestemming van schoolterrein (openbare en bijzondere doeleinden) in het ontwerp-plan in oostelijke richting uit te breiden. Bij verwezenlijking van deze mogelijkheid voorziet het bestemmingsplan in vervangende woningbouw in het noordelijke deel van het uitwerkingsge- bied. Ilet resterende gedeelte van het plan is hoofdzakel i jk gericht op conso- lidatie van de bestaande toestand. Voor het overige mogen wij u verwij- zen naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Tegen het ontwerp zijn 10 afzonderlijke, alsmede 101 van winkeliers af- komstige en 106 van bewoners afkomstige, gelijkluidende bezwaarschriften ingediend. De verkorte inhoud daarvan is opgenomen in het bijgevoegde ontwerp-besluit; de be-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 5