4e afd. 15 december 1983 137 VASTSTELLING 8ESTEMMINGSPLAN BLEKERSVAARTWEG/BURG. VAN LENNEPWEG De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 30 september 1983 gedurende een maand ter gemeentesecretarie ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestemmings- plan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg; dat binnen de gestelde termijn bezwaarschriften zijn ingekomen van: 1. ing. J.C.W. Jonker, Burg. van Lennepweg 40, alhier; 2. de direktie van Wasserij Van Houten B.V., Blekersvaartweg 47, alhier; 3. het bestuur van de Vereniging Oud Heemstede-Bennebroekalhier; 4. mevrouw A.A. Noordhof-de Vries en mevrouw C.G. Pepping, Koediefslaan 62 en 82, alhier, met aanbieding van 207 bezwaarschriftenvan win- keliers en bewoners; 5. de E.N.F.B., afd. Haarlem, werkgroep Heemstede; 6. Contact Mi1ieubescherming Noord-Holland te Zaandam; 7. mevrouw M. van Luin-Riemersma en 2 andere bewoners van de Bronstee- weg alhier; 8. T.J. Coebergh van den Braak, Van de Spiegellaan 10, alhier; 9. T.J. Coebergh van den Braak, Van de Spiegeliaan 10, alhier en 10 andere buurtbewoners 10. Vomar Voordeelmarkt b.v. te IJmuiden; dat buiten de gestelde termijn en wel op 3 november 1983 een bezwaar- schrift is ingekomen van: 11. mevrouw C. Riemersma, Blekersvaartweg 31, alhier; dat deze reclamant in haar begeleidende brief verwijst naar een eerder en wel op 26 oktober 1983 ingekomen en aan burgemeester en wethouders geadresseerde brief van gelijke inhoud, waaraan niet de mededeling was toegevoegd dat die brief als een bezwaarschrift kon worden beschouwd; dat in verband daarmee haar bezwaarschrift wordt geacht tijdig te zijn ingediend dat reclamant, genoemd onder 8, zijn bezwaarschrift niet - zoals voorge- schreven - tot de gemeenteraadmaar tot het college van burgemeester en wethouders heeft gericht; -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 7