4e afd. 23 februari 1984 BOSVERKEERSPLAN GROENENDAAL 13 Heemstede, 25 januari 1984. Aan de raad. Bij de raadsstukken hebben wij voor u ter inzage geiegd het "bos- verkeersplan Groenendaal". Dit pian is onlangs behandeld in de betrokken raadscommissies Deze behandeling heeft ons aanieiding gegeven u voor te steilen ons college te machtigen de drie drempels in de Burg. van Rappard- iaan, welke zijn aangegeven in het door u aanvaarde bosbeheerspian, te doen aanleggen op nader door ons te bepalen plaatsen, zuiks met dien verstande dat in eik gevai één drempel zal worden aangeiegd in de directe omgeving van de ingang van de kinderboerderijdit is een piaats waar velen de Burg. van Rappardlaan oversteken. De verkeersmaatregeien welke in het bosverkeersplan zijn aangegeven, zullen worden genomen na de aanleg van de parkeerpiaatsen. Wij zuilen ernaar streven de drempeis op een zodanig tijdstip te laten aanleggen dat de wielerronde (op Koninginnedag) dit jaar nog in Groenendaal kan worden gehouden. In voigende jaren zal de wieier- ronde daar niet meer kunnen worden gehouden. Eën lid van ons coilege is tegen het op korte termijn aanleggen van drempels. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 25 januari j.'i. BESLUIT burgemeester en wethouders te machtigen de drie drempeis op de Burg. van Rappardlaan, opgenomen in het bosbeheersplan voor Groenendaal, - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 1