e. plan: het plan, bedoeld in artikel 8 van de rijksbijdragerege- ling sociaal-cultureel werk en in artikel 8 van de tijdelijke rijksbijdrageregeling ter stimulering van emancipatiewerk; f. programma: het programma, bedoeld in artikel 13 van de rijksbij- drageregeling sociaal-cultureel werk en in artikel 10 van de tijde- lijke rijksbijdrageregeling ter stimulering van emancipatiewerk; g. beroepskracht: degene, die op grond van een arbeidsovereenkomst, dan wel als ambtenaar, een functie uitoefent in dienst van een organisatie; h. vakkracht: degene, die op grond van een overeenkomst tot het ver- richten van enkele diensten een functie uitoefent ten behoeve van een organisatie; i. investeringssubsidie: het subsidie, bedoeld in het derde lid onder b van artikel 15 van de algemene subsidieverordening specifiek welzijn. Artikel 2 lid 1 en 2 van de subsidieverordening sociaal-cultureel werk te wijzigen en vast te stellen als volgt: 1. Oeze verordening is van toepassing op alle door de gemeente ge- subsidieerde sociaal-culturele aktiviteiten en emancipatieaktivi- teiten. 2. De algemene subsidieverordening specifiek welzijn is van toepas- sing op alle door de gemeente gesubsidieerde sociaal-culturele aktiviteiten en emancipatie-aktiviteiten, voorzover daarvan in deze verordening niet wordt afgeweken. Artikel 37 van de subsidieverordening sociaal-cultureel werk te wij- zigen en vast te stellen als volgt: 5e afd. 23 februari 1984 21 Deze verordening kan worden aangehaald als subsidieverordening sociaal-cultureel werk en emancipatiewerk" De aanhef van de procedureverordening sociaal-cultureel werk te wijzigen en vast te stellen als volgt: "procedureverordening sociaal-cultureel werk en emancipatiewerk". Artikel 1 van de procedureverordening sociaal-cultureel werk te wijzigen en vast te stellen als volgt: a. rijksbijdrageregeling: de rijksbijdrageregeling sociaal-cultureel werk en de tijdelijke rijksbijdrageregeling ter stimulering van - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 23