GEWIJZIGD EXEMPLAAR 4e afd. 23 februari 1984 22 SAMENWERKINGSOVEREENKOMST M.B.T. PROJEKT BLEKERSVAART Heemstede, 14 februari 1984. Aan de raad, 5 lan" Bij uw besluit van 27 oktober 1983 "Planselektie projekt Blekersvaart" ro- stemde u in met het als eerste in onderhandeling treden met Nevanco co Woningbouw b.v. over een eventueel te sluiten samenwerkingsovereenkomst voor de verdere uitwerking van de plannen. het- Onderhandelingen met Banero-Spaarneveste b.v. (middels Amstelland Con- nten cernbeheer b.v. verbonden met Nevanco Woningbouw b.v.), hierna genoemd en, de projektontwikkelaar, hebben geleid tot het opstellen van een ontwerp- samenwerkingsovereenkomst, welke is gericht op de nadere uitwerking van ,e- de eerste fase van het projekt. 23 Bij een bevredigend verloop van de samenwerking zal vervolgens een ex- ploitatie-overeenkomst voor deze eerste fase worden gesloten op voorwaar- de dat overeenstemming zal worden bereikt over de op overdracht van de grond en op realisatie van de eerste fase gerichte voorwaarden. Voorts wordt de intentie uitgesproken om ook voor de volgende fasen samenwer- kings- en exploitatie-overeenkomsten te sluiten. Het ontwerp van de overeenkomst bevat een omschrijving van de taken van projektontwikkelaar en gemeente en bepalingen m.b.t. programma, tijd- nstig schema, organisatie, grond, ontwikkeling en exploitatie, overdracht rech- ten en verplichtingen, alsmede m.b.t. beëindiging van de overeenkomst. Aan het ontwerp, naar de inhoud waarvan wij kortheidshalve verwijzen, liggen ten grondslag: - het inmiddels bij uw besluit van 15 december 1983 vastgestelde bestem- mingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg; - het reglement meervoudige opdracht; - het programma van eisen d.d. 27 april 1983, zoals n.a.v. de resulta- ten van de planselektie aangevuld met nadere eisen en richtlijnen en omschrijving van de organisatie-struktuur; n "het zijn d. 16 van ing van -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 25