22 - het planbeoordelingsrapport d.d. 28 september 1983 en uw besluit van 27 oktober 1983; - het bijgestelde tijdschema. - de grondprijzen, incl. daarop rustende rente en/of indexering. Wij steilen u voor tot het aangaan van een overeenkomst conform het ontwerp te besluiten. De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat: a. de gemeente in samenwerking met een projektontwikkelaar een woning- bouwplan wenst te realiseren op een terrein, gelegen aan de Biekers- vaartweg/Burgemeester van Lennepweg te Heemstede, hierna te noemen "het projekt"; b. hiertoe het concept-bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burgemeester van Lennepweg d.d. 18 januari 1983 is opgesteld, hetwelk vervoigens in procedure is gebracht; chet programma van eisen voor het uitwerkingsgebied Blekersvaart op 27 aprii 1983 is opgesteld; d. vervolgens op basis van dit programma van eisen en overeenkomstig het Regiement meervoudige opdracht d.d. 27 aprii 1983 aan een drietal projektontwikkelaars studie-opdrachten zijn verstrekt; Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -2- 4e afd. 23 februari 1984 In de na afronding van de ontwerp- en uitwerkingsfase met de projekt- ontwikkelaar (behoudens afronding van de planologische procedures) af te sluiten exploitatie-overeenkomst zullen o.m. worden geregeld: - het tijdstip van de overdracht van de grond, alsmede de exacte be- grenzing daarvan; - de precisering van het openbaar gebied;

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 26