4e afd. 23 februari 1984 22 e. na toetsing van de ingediende piannen is besloten ais eerste in onderhandeling te treden met Nevanco Woningbouw b.v. Utrecht c.s., middels Amstelland Concernbeheer B.V. gevestigd te Arnhem verbon- den met de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Banero-Spaarneveste B.V., gevestigd te Haarlem en kantoorhoudende te Amsterdam, hierna te noemen "de projektontwikkelaar", op basis van het door haar ingediende plan, hierna te noemen "het studieplan" zoals ontworpen door Inboconsult B.V., met de bedoeling van de pro- jektontwikkelaar voor de eventuele reaiisatie van het plan Nevanco Woningbouw b.v. Utrecht in te schakelen; f. vervolgens met de projektontwikkelaar nader overleg is gevoerd, het- geen heeft geleid tot overeenstemming over een aantal uitgangspunten ter zake van het totale projekt en de eerste fase in het bijzonder, welke uitgangspunten in deze overeenkomst zijn opgenomen; g. het programma van eisen d.d. 27 aprii 1983 op grond van de planbe- oordeling verder is ontwikkeld tot het programma van eisen d.d. 23 februari 1984, hierna te noemen "het programma"; h. bij besluit van 15 december 1983 het bestemmingspian Blekersvaart- weg/Burgemeester van Lennepweg is vastgesteld, hierna te noemen "het bestemmingspian"; i. het gemeentelijke commentaar op het studieplan is neergelegd in het Planbeoordelingsadvies d.d. 28 september 1983 en het raadsbesluit d.d. 27 oktober 1983; j. het projekt indriefasen gerealiseerd dient te worden overeenkomstig het tijdschema d.d. 23 februari 1984,opgenomen in het programma, hierna te noemen "het tijdschema"; k. het gebied waarop het ptojekt betrekking heeft, hierna te noemen "het plangebied" en de verschi 1 lende'fasenmet een streep-punt-lijn zijn aangegeven op de ais bijlage 1 opgenomen kaart nr. 4.33.10.1 d.d. 16 december 1983; 1. voor de eerste fase van het projekt het afsluiten wordt gewenst van een samenwerkingsovereenkomst, weike is gericht op de ontwikkeling van de eerste fase van het projekt; -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 27