22 m. bij een bevredigend verloop van de samenwerking met de projektont- wikkelaar een exploitatie-overeenkomst voor de eerste fase zal wor- den gesloten op voorwaarde dat overeenstemming kan worden bereikt over de voorwaarden, gericht op de overdracht van de grond en de realisatie van de eerste fase van het projekt; n. beide partijen de intentie hebben om, bij een bevredigend verloop van de samenwerking, ook voor de volgende fasen samenwerkings- en exploitatie-overeenkomsten te sluiten, op dezelfde voorwaarden als is respektievelijk wordt overeengekomentenzij bijzondere omstan- digheden zich tegen de hantering van die voorwaarden verzetten, zonder dat evenwel voor partijen voor de daadwerkelijke konkreti- sering een verplichting bestaat; o. de projektontwikkelaar bereid is als risicodrager/financier op te tréden voor het projekt exclusief woningwet-woningen, welke bereid- heid wordt aanvaard; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 februari jl-î BESLUIT voor de gemeente met de projektontwikkelaar de volgende overeenkomst aan te gaan: Artikel 1: De taak van de projektontwikkelaar 1.1 De projektontwikkelaar zal het studieplan voor zover betrekking hebbend op de eerste fase van het projekt in overleg met de ge- meente verder ontwikkelen overeenkomstig het bestemmingsplan, het programma en het tijdschema. 1.2 De ontwikkeling valt in twee perioden uiteen, te weten: a. ontwerpfase b. uitwerkingsfase. De ontwerpfase resulteert in ontwerptekeningen en berekeningen welke, naar de maatstaven van de gemeente, kunnen dienen als ba- sis voor de toetsing van het projekt in het kader van de verder te volgen procedures ingevolge de wet op de ruimtelijke ordening en de woningwet etc., hierna te noemen "het ontwerp". 4e afd. 23 februari 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 28