4e afd. 23 februari 1984 22 2.4 De gemeente neemt de inspanningsverplichting op zich de uit deze overeenkomst voortvloeiende taken tijdig en overeenkomstig het tijdschema uit te voeren en voorts niets te doen en ailes na te laten wat een uitvoering van het projekt conform het tijdschema in de weg kan staan. 2.5 De gemeente verplicht zich alle werkzaamheden buiten het plange- biedvoor zover noodzakelijk voor de realisatie van het projekt, tijdig en voor zover nodig in overleg met de projektontwikkelaar te doen uitvoeren. flrtikel 3: Het programma 3.1 Wijzigingen in het programma welke door één der partijen worden voorgesteld kunnen niet zonder de instemming van de wederpartij worden ingevoerd. 3.2 In afwijking van het gestelde in artikel 3.1 is het de gemeente toegestaan het programma te wijzigen zonder instemming van de we- derpartij indien omstandigheden welke buiten haar invloedssfeer liggen hiertoe aanleiding geven. Partijen zullen alsdan nader in overleg treden over de gevolgen hiervan. De projektontwikkelaar heeft het recht in dat overleg de door haar bij gelegenheid van het indienen van het studieplan ge- dane aanbieding te betrekken. Indien een wijziging van het pro- gramma op grond van het in dit lid .epaaldr. de haalbaarheid van het projekt aantoonbaar essentieel aantast en de projektontwikke- laar op grond daarvan haar medewerking niet langer gestand kan doen dan zal het niet medewerken door de projektontwikkelaar niet wor- den aangemerkt als wanprestatie in de zin van artikel 9.7 en/of 9.8 van deze overeenkomst. De gemeente zal de projektontwikkelaar onverwijld in kennis stellen indien zich omstandigheden voordoen welke kunnen leiden tot het in de eerste volzin van dit lid omschreven recht van de gemeente. 3.3 Indien het programma op grond van het in artikel 3.1 en/of 3.2 ge- stelde is gewijzigd, wordt de voor de verdere toepassing van deze overeenkomst onder programma, het gewijzigde programma volstaan. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 30