22 Het is partijen duidelijk dat, indien tot realisatie van het pro- jekt wordt overgegaan gronden en opstallen uiteindelijk in eigen- dom zullen worden gegeven aan exploitanten die voor de onder- scheiden financieringscategorieën het meest in aanmerking komen. Een en ander zai nader worden geregeld in de exploitatie-overeen- komst. 6.3 Het openbare gebied ais bedoeld in artikei 6.2 omvat aiies wat daaronder in de bouw-expioitatieverordening van de gemeente wordt verstaan. Een nadere precisering van het openb^re gebiad zal plaatsvinden in de exploitatie-overee:ikomst. 6.4 De prijs van de door de projektontwikkelaar binnen het plangebied gelegen en voor het realiseren van de eerste fase van het projekt voor woningbouw benodigde grond - als bedoeld in artikel 6.2 - zalinclusief de daarop rustende rente en/of indexering, nader worden bepaald in de exploitatie-overeenkomst. Voor die bepaling zal de exploitatie-opzet, zoals deze door de projektontwikkelaar bij gelegenheid van de prijsvraag en op basis van de financiële opgave in het programma is ingediend, mede in de beschouwingen worden betrokken. 6.5 De kosten van de civiel-technische werken, zoals omschreven in het programma, zullen in overleg met de gemeente worden vastgesteld en komen ten laste van de projektontwikkelaar. 6.6 Het is de gemeente toegestaan zo nodig voorbereidende werkzaamheden zoals genoemd in het programma, te (doen) verrichten in het plange- bied, voordat in het kader van de exploitatie-overeenkomst overeen- stemming is bereikt over de overdracht van de grond. De kosten van deze werkzaamheden komen voor rekening van de projekt- ontwikkelaar. De gemeente zal per geval en alvorens tot uitvoering wordt overgegaan met de projektontwikkelaar overleggen omtrent de aard en de kosten van de te verrichten werkzaamheden. Alvorens de gemeente daadwerkelijk tot uitvoering van de in de eer- ste alinea genoemde werkzaamheden overgaat, dient de gemeente te be- schikken over de instemming van de projektontwikkelaar. Deze instem- ming zalindien de projektontwikkelaar deze verleent, mondeling worden verstrekt in het plaatsvindende overleg en zal terstond door de projektontwikkelaar schriftelijk worden bevestigd. 4e afd. 23 februari 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 32