22 Het is de gemeente toegestaan in spoedeisende gevallen, na over- leg met de projektontwikkelaar, niettemin zonder over de instem- ming van de projektontwikkelaar te beschikken, toch tot uitvoe- ring over te gaan. In alle gevallen zai de gemeente de kosten van uitvoering van de in de eerste alinea genoemde werkzaamheden bij de projektontwik- kelaar indienen. Indien, voor het geval de gemeente zonder instemming van de pro- jektontwikkelaar tot uitvoering is overgegaan, de projektontwik- kelaar deze kosten niet voor zijn rekening wenst te nemen, geheel of gedeeltelijk, zullen partijen dit als een geschil aanmerken en handelen als in artikel 10 van deze overeenkomst bepaald. flrtikel 7: Ontwikkeling en expioitatie 7.1 De projektontwikkelaar zal bij de ontwikkeling van de eerste fase van het projekt uitgaan van het door de gemeente opgestelde be- stenmingsplan en programma met inachtneming van de daarin aange- brachte fasering en differentiatie naar woninggrootte, type en fi nancieri ngscategori e 7.2 Zowel de gemeente als de projektontwikkelaar zijn gebonden aan de vanwege het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer beschikbaar te stelien contingenten voor Heemstede. De projektontwikkelaar kan geen enkel recht ontlenen aan het ach- terblijven van de toewijzing van woningcontingenten door de hogere overheid in enige financieringscategorie. 7.3 Indien de toewijzing afwijkt van de in het programma aangehouden contingentering zal het college van B&W in nader overleg treden met de projektontwikkelaar over wijziging (van de fasering) van het programma en met name de financiële gevolgen daarvan. 7.4 Indien de toewijzing afwijkt van de in het programma aangehouden contingentering zalonverminderd het gestelde in artikel 7.3, overleg plaatsvinden tussen het college van B&W en de projektont- wikkelaar. 4e afd. 23 februari 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 33