22 Uitgangspunt voor dit overleg is dat de projektontwikkelaar de toe- gewezen contingenten zal realiseren terwijl hij daarenboven wonin- gen in de ongesubsidieerde sfeer zai ontwikkeien en reaiiseren voor, zo nodig, tenminste 50% van het totaal aantal woningen in het pro- jekt. De gemeente zal evenwel rekening houden met een zodanig sa- menstel van woningen van verschillende financieringscategorieën dat de ruimtelijke verdeling ervan, naar objektieve maatstaven geme- ten, voor partijen acceptabel is. 7.5 De gemeente en de projektontwikkelaar zuilen, indien een nieuwe on- gesubsidieerde of een financieringscategorie op grond van de beschik- king "bijdrage ineens nieuwe vrije sektorwoningen" of enige andere categorie aan het programma wordt toegevoegd opnieuw met elkaar in onderhandeling treden omtrent de voorwaarden dienaangaande. 7.6 Voor premiehuur-woningen geldt dat de maximaal aan de huurders in rekening te brengen huren in overeenstemming dienen te zijn met de jaarhuurtabel van de Beschikking geldelijke steun huurwoningen zo- ais deze thans luidt dan wel te gelegener tijd zal komen te luiden. Voor de niet in de eerste volzin genoemde huurwoningen geidt dat de huren de in het programma gesteide maxima niet te boven zuiien gaan. 7.7 De projektontwikkelaar zal in overleg met de woningcorporatie het niveau van de stichtingskosten van de woningwet-woningen vaststel- len. Voorts zuiien alle huren voor de woningwet-woningen en tenmin- ste 50% van de huren voor premiehuur-woningen beneden de maximum toegestane huur ad f 650,per maand dienen te blijven om in aan- merking te komen voor individuele huursubsidie, zoals deze waar- schijnlijk per 1 juii 1984 zal worden vastgesteld door de rijksover- heid. Voorts zai de projektontwikkelaar dit nastreven voor het geval het niveau van de individuele huursubsidie wordt vastgesteid op een bedrag dat iager ligt dan de eerdergenoemde f 650,per maand. 7.8 De huurniveaus zoais door de projektontwikkelaar per 1 juli 1983zijn opgegeven zullen - bij wijze van gestanddoening van de door de pro- jektontwikkelaar gedane aanbieding bij gelegenheid van het indienen van het studieplan tot start bouw - worden aangepast overeenkomstig de wettelijk toegestane huurverhoging. 7.9 De maximale stichtingskosten van de premiekoop-woningen zullen worden gebaseerd op de Beschikking geldelijke steun eigen woningen zoals de- ze thans luidt dan wel te gelegener tijd zal komen te luiden, dan wel 4e afd. 23 februari 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 34