22 7.10 De stichtingskosten zullen voor tenminste 50% van het totale aan- tal premiekoop- en premiehuur-woningen beneden het maximale ni- veau dienen te blijven van de zgn. financieringscategorie op grond van de beschikking "bijdrage ineens nieuwe vrije sektorwoningen" of enige andere categorie, zoals deze thans geldt. Voorts zal de pro- jektontwikkelaar dit nastreven indien het niveau van de financie- ringscategorie op grond van de beschikking "bijdrage ineens nieuwe vrije sektorwoningen" of enige andere categorie wordt verlaagd om eventuele omzetting mogelijk te maken. 7.11 Het recht tot het toewijzen van de binnen het plangebied te rea- liseren woningen ligt bij de gemeente die daarbij zoveel mogelijk met de belangen van de projektontwikkelaar rekening zal houden. De gemeente zal van haar recht eerst gebruik maken na overleg met de projektontwikkelaar. Artikel 8: Overdracht rechten en verplichtingen Het is de projektontwikkelaar niet toegestaan de uit deze overeenkomst voor hem voortvloeiende rechten en verplichtingen aan derden over te dragen. Onder derden worden ten deze nadrukkelijk eveneens begrepen andere or- ganisatorische eenheden van het concern waarvan de projektontwikkelaar deel uitmaakt. Artikel 9: Beëindiging van de overeenkomst 9.1 Deze overeenkomst eindigt op normale wijze wanneer de projektont- wikkelaar en de gemeente de uit deze overeenkomst voortvioeiende werkzaamheden hebben voltooid, hun verplichtingen zijn nagekomen en er geen belemmeringen meer zijn voor het verlenen van de bouw- vergunning(en) 9.2 Indien zich bij de uitvoering van deze overeenkomst problemen voor- doen dan wel sprake is van onvoorziene omstandigheden, zullen par- tijen in overleg treden teneinde hiervoor een oplossing te vinden. Voor zover van toepassing zullen partijen zich hierbij laten lei- den door het bepaalde in de artikelen 9.3 tot en met 9.8. -11- 4e afd. 23 februari 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 35